הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
דפדפני אינטרנט להורדה

דפדפני אינטרנט להורדה

Internet Explorer 7.0 בעברית!
אינטרנט אקספלורר הינו דפדפן שמפותח על־ידי חברת מיקרוסופט, ומגיע כדפדפן ברירת מחדל בכל התקנה של מערכת ההפעלה חלונות. אינטרנט פשוט, קל לשימוש, ומאוד פופולרי.
מהיר, וכמובן, מותג מיקרוסופט.
אז למה לחכות? הורידו עכשיו


להורדה לחץ כאן


Firefox 3.0.2
Firefox הוא דפדפן עטור פרסים מבית mozilla.org, המאפשר לך לגלוש ברשת מהר יותר, בביטחון רב יותר, וביעילות רבה יותר. הצטרף למיליונים שכבר החליפו את הדפדפן שלהם - Firefox מייבא אוטומטית את המועדפים, ההגדרות והמידע הנוסף שלך מדפדפנים אחרים. הדפדפן ממש מהיר, קל לשימוש, ונעים לעיניים, אני אישית השתמשתי בו שנה.
להורדה לחץ כאןGoogle Chrome
Google Chrome הוא דפדפן שתוכנן להפוך את השימוש באינטרנט לקל, מהיר ובטוח יותר, עם עיצוב פשוט ויעיל.
אינטרנט זה הוא אינו גירסת בטא(גירסה ניסיונית) אבל אני משתמש בו כרגע והוא מאוד פשוט ונעים לשימוש. הוא מכיל גם המון אפשריות מגניבות כגון חלון אלמוני, והדפים הכי פופולרים וכו'. אבל למה לפרט אם אפשר לנסות
להורדה לחץ כאן
הוראות איך להוריד:סמנו את הריבוע בV לאחר מכן לחצו על קבל והתקן


Safari 3.1.2ספארי הינו דפדפן אינטרנט מבית אפל(Apple).
הדפדפן מאוד נוח, מסודר כמו כל דפדפן ממוצע, אבל מה שמייחד אותו הוא בהחלט העיצוב
ספארי מעוצב בעיצוב אפור ויפה שבדרך כלל מאפיין מחשבי מאק. אבל, הוא לא רק יפה ונוח לשימוש, הוא גם הדפדפן המהיר ביותר בשוק, מזל שהוא פועל על ווינדוס לא?
אז למה לחכות, הורידו את הדפדפן היפה הזה.
להורדה לחץ כאן


Opera 9.5דפדפן בטוח בעל עוצמה הניתן להתאימו אישית לצרכי המשתמש.
הדפדפן מאפשר גלישה באמצעות לשוניות, מכיל מנגנון הגנה מפני הונאות, מנוע חיפוש מובנה. הדפדפן נוצר על ידי החברה הנורווגית אופרה(Opera) והוא אחד מהדפדפנים הכי פופולרים בימינו.
להורדה לחץ כאן


Avant Browser 11.7
דפדפן המבוסס על אינטרנט אקספלורר ונועד לשפר ולהרחיב את ביצועיו.
בין המאפיינים של הדפדפן: חוסם פרסומות פלאש ופופ-אפ, קורא RSS, מנוע חיפוש מובנה, אפשרות גלישה בטאבים וביצוע פעולות על כולם בו זמנית ואף שחזור כל הטאבים במקרים של קריסה. הדפדפן מגיע עם ערכה בעיברית, לדעתי הוא מצוין השתמשתי בו למשך כחצי שנה, הוא מהיר קל לשימוש, ולא דורש דרישות מערכת כמעט ובכלל.
להורדה לחץ כאןMaxthon 2.1

מקסטון הוא דפדפן טאבים מעולה המבוסס על אינטרנט אקפלורר.
תכונות הדפדפן: גלישה בטאבים ושליטה על אופן פתיחתם, מאיץ גלישה, ממלא טפסים אוטומטי, אפשרות למתן כינוי לאתרים אהובים ובכך לגלוש אליהם בעזרת הכינוי במקום כתובת האתר, לכידת תמונת מסך או חלקים ממנו, עדכונים אוטומטיים, חיווי על אתרים מהימנים, הוספת סקינים ותוספים ועוד אפשרויות רבות שיעניקו לכם חווית גלישה נוחה ובטוחה.
להורדה לחץ כאן


להורדת תמיכה בעיברית לחץ כאן
Flock 1.2
Flock הוא דפדפן המבוסס על פיירפוקס, המפותח על ידי חברת סטארט-אפ הנושאת את אותו שם שנוסדה ב-2005. לטענת צוות המפתחים של Flock, בשנים האחרונות עברו על רשת האינטרנט סידרה של שינויים משמעותיים, אלא שהתמורות הללו כמעט ולא השפיעו על הפונקציונליות של הדפדפנים השונים, שנותרה כמעט ללא שינוי. Flock מנסה אם כן לשלב את הטרנדים האינטרנטיים המשמעותיים של השנים האחרונות - כמו רשתות חברתיות ואתרי ווב 2.0 - לתוך הדפדפן. חוץ מכך, הדפדפן נוח, קל לשימוש, ותקשיבו, הוא חדשני ונותן תחושה של מחשב עתידיני. אז קדימה הורידו אותו
עכשיו!להורדה לחץ כאן

כל ההורדות נלקחו מהאתרים הרישמיים של האתר, אז כל הקרדיט להם.
טוב תהנו, מקווה שעזרתי Very Happy Very Happy Very Happy

נ.ב עם יש לכם עוד דפדפנים להמליץ תשלחו לי בהודעה האישית ואני יוסיף אותם